دوشنبه, 29 شهريور 1400
  • ساعت : ۹:۴۰:۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ 
  • تعداد بازدید : 351
  • کد خبر : ۴۰۱۶
مراسم تودیع و معارفه معاون بهره برداری وتوسعه آب شركت آب و فاضلاب استان اردبیل برگزار شد
طی برنامه ای با حضور مهندس علیرضا نعمت سلطانی قائم مقام ، معاونین و مدیران شرکت مراسم تودیع و معارفه معاون بهره برداری وتوسعه آب درمحل ساختمان بهره برداری برگزار گردید.

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل ،طی برنامه ای با حضور مهندس علیرضا نعمت سلطانی قائم مقام ، معاونین و مدیران شرکت مراسم تودیع  و معارفه معاون بهره برداری وتوسعه آب درمحل ساختمان بهره برداری برگزار گردید.

در این مراسم مهندس سلطانی قائم مقام شرکت آب وفاضلاب استان اردبیل ، ضمن خیر مقدم به حاضرین، اظهار داشت؛ معاونت بهره برداری وتوسعه آب، جایگاه ویژه ای بر نظارت بر کیفیت اجرای کار دارد و  می تواند نقش بسزایی در رفع بسیاری از چالش ها و مشکلات داشته باشد.

وی با بیان اینکه ؛کیفیت خوب در بهره برداری و توسعه آب ارتباط مستقیمی به درآمد و رضایتمندی مشترکین دارد. که خوشبختانه در شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل پتانسیل های بسیار خوبی به لحاظ نیروی انسانی وجود دارد که از این رو با اتکا به تجربه و تخصص ارزشمند آنان امیدواریم خدمت‌رسانی را به بهترین نحو انجام دهیم.

وی تعامل واحدها و بخش های مختلف شرکت و همکاری را عامل رفع مشکلات عنوان کرد و گفت:  یقیناً این تعامل و همکاری در زمینه انجام  فعالیتهای مختلف در شرکت باعث  ارائه خدمت مطلوب تر به شهروندان خواهد شد.

وی ضمن ابراز رضایت از عملکرد معاونت بهره برداری و توسعه آب بیان داشت: معاونت بهره بردای بایستی  با دقت زیاد و بازدید مداوم ، روند کیفی کار را کنترل و مانع هر نوع آسیبی به تاسیسات شرکت شود.وی همچنین ضمن تقدیر و تشکر از مهندس فتح اله نوخواه معاون اسبق بهره برداری وتوسعه آب،مهندس غفور فاتحی را به سمت سرپرست جدید این معاونت معرفی و برای ایشان آرزوی موفقیت نمودند.

در ادامه مهندس فتح اله نوخواه ضمن تشکر و تقدیر از زحمات سایر کارکنان، گزارشی از فعالیتهای انجام شده در این معاونت را ارائه و مهندس فاتحی سرپرست جدید معاونت بهره برداری نیز برنامه های خود را تشریح کردند.در پایان مراسم از زحمات مهندس نوخواه با اهداء لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0