دوشنبه, 7 مهر 1399
  • ساعت : ۱۳:۲۵:۴۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ 
  • تعداد بازدید : 609
  • کد خبر : ۲۸۶۸
از خبرنگاران شهر ستان جدید اصلاندوز تجلیل شد
با حضور مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل و سرپرست امور آبفای جدید اصلاندوز از خبرنگاران این شهرستان در راستای تعامل سازنده با شرکت آب و فاضلاب تقدیر شد

به گزارش دفتر روابط عمومی آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب از خبرنگاران شهرستان جدید اصلاندوز تجلیل شد در این مراسم از قویدل خبرنگار صدا وسیما و میرزایی مدیر پایگاه خبری ارس تبار با اهدای هدایایی تجلیل شد.

 در ابتدای این  مراسم فرشی مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شهری استان اردبیل با اشاره به نقش و جایگاه رسانه ها درجامعه در جهت تبین واقیت ها و ارزشهای اجتماعی برضرورت حفظ و پاسداشت حرمت خبرنگاران تاکید کرد در ادامه حاجی زاده با اشاره به تاسیس جدید شهرستان اصلاندوز و ضرورت آشنایی جامعه این شهرستان با اقدامات دستگاههای اجرایی گزارشی  از کارهای انجام شده در این شهر را به شرح ذیل اعلام کرد:

1- بررسی و پیمایش و باز کردن شیر فلکه های محلات قره قباق- کمپ سازمانی - پشت باشگاه ورزشی- پشت پمپ بنزین و حل مشکل کمبود آب

2- درآوردن دریچه های دهان گشاد بوسیله بیل بکهو و تمیز کردن آن که با جلبک و لجن پر شده بود با این کارحدود 7الی15 لیتربه آبدهی  چاه دهان گشاد اضافه شد.

3- پیدا کردن ترکیدگی لوله 150 میلیمتری داخل آب چاه که در این مدت آ ب به چاه برگشت داده می شد با تعویض لوله و الکترو پمپ حدود 10الی 13 لیتر در ثانیه به دبی آب چاه دره رود اضافه شد

4- پیدا کردن اتفاق در محله وهابزاده و اصلاح شبکه بطول40 مترو50متر در کوچه ... با سایز 60 وحل کردن اتفاقات شبکه آب محلات مذکور.

5- توسعه شبکه حدود 180 متر با سایز 63 و 90

6- اصلاح شبکه حدود 100 متربا سایز 110

7- بررسی و مرئی سازی شیر قطع و وصل مشترکین وشیر فلکه های نامرئی به تعداد 15 فقره، بروز رسانی نقشه های مسیر لوله گذاری برای اولین بار.

لازم بذکر است برنامه های در دست اقدام در آینده نزدیک اصلاح شبکه بطول 300متر در خیابان شهید طهماسبی، استاندارد سازی شبکه به تعداد 35 فقره،اصلاح خیابان شهید مهدوی بطول 200 مترو کوچه شهید منصوری بطول 250 متر با لوله 90 میلی متر پلی اتیلن، اصلاح خیابان شهید بهشتی بطول 300 متر وخیابان مسجد ابوالفضل بطول 300 متر با لوله 110 پلی اتیلن.

با تلاش و کوشش همکاران ستادی شرکت آب منطقه ای، 2800 متر خط انتقال با سایز 300 و 400 اجرا وآب شرب از پایاب سد خداآفرین اختصاص می یابد در صورت اتمام کار مشکل کمبود آب در شهرستان اصلاندوز حل خواهد شد. ضمنا در تابستان امسال جهت جلوگیری از کمبود آب شرب با اتخاذ تصمیمات و هماهنگی با امور آب جهت تغذیه چاه دره رود کانال سنتی بطول 3 کیلومتر اجراشدو باعث افزایش دبی چاه به مقدار 8الی 12 لیتر در ثانیه گردید

.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0